Cytat:
Janusz Chwajoł (PO): - Trzeba nadrobić 50-letnie zaniedbania, tym bardziej, że jest połowa pieniędzy na inwestycję z Unii Europejskiej.
Stanisław Rachwał (PiS): - Wydaje mi się, że mogą być dwie hale - jedna większa, druga mniejsza. Tym bardziej, że do hali Wisły pozyskano zewnętrzne finansowanie.
Dariusz Olszówka (niezrzeszony): - Na halę Wisły miasto stać. W przyszłości możemy myśleć o budowie większe hali.
Bolesław Kosior (PiS): - Musimy się zdecydować, stadion czy hala. Należy skończyć jedną inwestycję, a następnie kontynuować następne w oparciu o rozeznanie dotyczące kondycji finansowej miasta oraz odpowiedni montaż finansowy.
Paweł Sularz (niezrzeszony): - Jeżeli będziemy budować halę w Czyżynach, to miasta nie stać na drugą halę. Wisła dostała tereny, aby pozyskać inwestora zewnętrznego i wybudować halę.
Bartłomiej Garda (PO): - Miasta nie stać na budowę dwóch hal. Jeżeli nie budowalibyśmy hali w Czyżynach, to można byłoby budować halę Wisły.
|
jak ktoś tworzy czarna listę to wybrać i dopisać!