Wyświetl pojedynczy post
PvD
Armia Białej Gwiazdy
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5786
Stary 23.11.2009, 21:15
Cytat:
Janusz Chwajoł (PO): - Trzeba nadrobić 50-letnie zaniedbania, tym bardziej, że jest połowa pieniędzy na inwestycję z Unii Europejskiej.

Stanisław Rachwał (PiS): - Wydaje mi się, że mogą być dwie hale - jedna większa, druga mniejsza. Tym bardziej, że do hali Wisły pozyskano zewnętrzne finansowanie.

Dariusz Olszówka (niezrzeszony): - Na halę Wisły miasto stać. W przyszłości możemy myśleć o budowie większe hali.

Bolesław Kosior (PiS): - Musimy się zdecydować, stadion czy hala. Należy skończyć jedną inwestycję, a następnie kontynuować następne w oparciu o rozeznanie dotyczące kondycji finansowej miasta oraz odpowiedni montaż finansowy.

Paweł Sularz (niezrzeszony): - Jeżeli będziemy budować halę w Czyżynach, to miasta nie stać na drugą halę. Wisła dostała tereny, aby pozyskać inwestora zewnętrznego i wybudować halę.

Bartłomiej Garda (PO): - Miasta nie stać na budowę dwóch hal. Jeżeli nie budowalibyśmy hali w Czyżynach, to można byłoby budować halę Wisły.
jak ktoś tworzy czarna listę to wybrać i dopisać!
Cytat:
Decydując się na grę w Wiśle i podpisując z nią kontrakt piłkarz powinien automatycznie przyjąć świadomość panujących przy R22 zwyczajów. A jednym z kanonów który powinien przyświecać każdemu wiślakowi jest poszanowanie trójkolorowych barw. Szanować powinien je każdy z nas ( i umieć się z nimi obchodzić) bez względu na to czy w danym momencie owładnął nami strach, panika, euforia, złość czy cokolwiek innego.
Są bowiem pewne granice, których nigdy się nie przekracza.
Odpowiedz cytując