jacek67 napisał(a):

żaden Trener niezagwarantuje samych zwycięstw ,nawet najlepsi .Każda drużyna może przegrać ale jesli jest to po walce a u nas?
Po kazdej przegranej tylko przepraszam , teraz że niema zawodnikow - stwierdzenie po prawie 3 latach pracy ? Po Levadi mowa że jego bład , teraz brak zawodników a jutro co ? trawa żle przystrzyzona? Nie .Po Odrze powie że tam wszyscy trenerzy Wisły mieli kłopoty
|
wiem że żaden trener nie zagwarantuje samych zwycięst, napisałem to ironicznie. ja to widzę tak- po levadi się przyznał że zajechał zawodników-jego błąd, ale brak zawodników bo są kontuzjowani to już nie jego wina, tak samo jak brak transferów bo to nie on ustala budżet, a po co pan Cupiał ma dawać kase jak z tymi sami zawodnikami może znów zdobędzie mistrza

na wyniki się składa wiele czynników.. a Ty w 100% oceniasz jego prace negatywnie? patrzać przez pryzmat mistrzostwa Polski np?
