Wyświetl pojedynczy post
Lewy'88
Senior Member
 
 
Od: 11.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3242
Stary 23.11.2009, 21:13
jacek67 napisał(a):Wyświetl post
żaden Trener niezagwarantuje samych zwycięstw ,nawet najlepsi .Każda drużyna może przegrać ale jesli jest to po walce a u nas?
Po kazdej przegranej tylko przepraszam , teraz że niema zawodnikow - stwierdzenie po prawie 3 latach pracy ? Po Levadi mowa że jego bład , teraz brak zawodników a jutro co ? trawa żle przystrzyzona? Nie .Po Odrze powie że tam wszyscy trenerzy Wisły mieli kłopoty


wiem że żaden trener nie zagwarantuje samych zwycięst, napisałem to ironicznie. ja to widzę tak- po levadi się przyznał że zajechał zawodników-jego błąd, ale brak zawodników bo są kontuzjowani to już nie jego wina, tak samo jak brak transferów bo to nie on ustala budżet, a po co pan Cupiał ma dawać kase jak z tymi sami zawodnikami może znów zdobędzie mistrza na wyniki się składa wiele czynników.. a Ty w 100% oceniasz jego prace negatywnie? patrzać przez pryzmat mistrzostwa Polski np?