Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3240
Stary 23.11.2009, 21:10
Nie można popadać w panikę, ulegać poczuciu zemsty i podejmować pochopne, nierozsądne decyzje. Trzeba postąpić mądrze, a nie tylko tak, by ukarać trenera, ktory zawiódł w wielu najważniejszych momentach obecnej rundy.

Wywalenie Skorży bez planu i realnych możliwości sprowadzenia w jego miejsce kogoś lepszego z zagranicy będzie błędem.

Zatrudnienie w jego miejsce innego krajowego "fachowca", typu Motyki, Engela, Stawowego, czy innego "wirtuoza", też będzie błędem - przerabialiśmy już to, ten kierunek.

Podkreślam - Skorża może i powinien wylecieć, ale tylko wtedy, jeśli będzie w jego miejsce odpowiedni, mocniejszy kandydat z zagranicy z zapewnionym mu przez Cupiała wsparciem finansowym. Jeśli ten warunek nie zostanie spełniony, nic się długofalowo nie zmieni, a będzie tylko jeszcze gorzej.

Dzisiejsza wściekłość, rozgoryczenie, chęć zemsty i wszelkie decyzje nie mogą cofnąć Wisły jeszcze bardziej - nie mogą sprawić, że na wiosnę i w następnych latach znów dostaniemy lanie od Pasow, Legii, Lecha itd.

Stawka jest zbyt duża, aby żądać głowy Skorży bez znalezienia naprawdę lepszej alternatywy.
Ostatnio edytowane przez Markus : 23.11.2009 o godz. 21:14.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"