|
Już 5 grudnia w hali sportowej w Pleśnej odbedzie sie po raz trzeci Halowy Turniej Piłki Nożnej pod honorowym patronatem Ministra Skarbu Państwa Aleksandra Grada.Zobaczyć w akcji bedzie mozna m.in.piłkarzy Wisły Kraków.Początek zmagan o dodzinie 10.W turnieju wystapią: Wisła Kraków SA Młoda Ekstraklasa,MKS Sandecja,LKS BRUK-BET NIECIECZA,CWKS RESOVIA,OKOCIMSKI KLUB SPORTOWY.
|