Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
seba
Senior Member
Od: 02.2003
Offline
#
12581
23.11.2009, 20:35
dynek.pl
napisał(a):
Szukam kwiaciarni realizujacej usluge poczty kwiatowej.
np. ta na placu centralnym w Nowej Hucie ta na przeciwko NCku tzn. tam jest chyba tylko jedna ale zeby bylo jasniej....
LECHIA GDAŃSK
seba
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do seba
Znajdź inne posty napisane przez seba