http://www.weszlo.com/news/4067 polecam, pojechali równo z Maćkiem, ale sama prawda!
Przegraliśmy kolejny mecz o stawke, teraz będzie kolejne słodkie pierdzenie, że zrehabilitują się z Odrą... nie no dajcie spokój! Skorża powinien wylecieć w trybie natychmiastowym!