Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3224
Stary 23.11.2009, 20:32
http://www.weszlo.com/news/4067 polecam, pojechali równo z Maćkiem, ale sama prawda!

Przegraliśmy kolejny mecz o stawke, teraz będzie kolejne słodkie pierdzenie, że zrehabilitują się z Odrą... nie no dajcie spokój! Skorża powinien wylecieć w trybie natychmiastowym!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!