Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 23.11.2009, 20:03
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Ale oni nie przegrali zwykłego meczu tylko derby! A wcześniej dostali oklep od Legii, Lecha i Levadii. Dość klepania po plecach! Gwiazdorzy wielcy... w dupach im sie od kasy poprzewracało i nawet nie mają ochoty biegać w derbach...


Bo oni myslą ze i tak kibice ich kochają

zatracili sie w swojej zajebistości i trwaniu w przekonaniu ze są bozyszczami tłumów.

a jak juz to bylo kiedys napisane

'licze ze kiedys obsluzą mnie w Mc"Donaldzie"
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując