Kamson napisał(a):

|
Ale oni nie przegrali zwykłego meczu tylko derby! A wcześniej dostali oklep od Legii, Lecha i Levadii. Dość klepania po plecach! Gwiazdorzy wielcy... w dupach im sie od kasy poprzewracało i nawet nie mają ochoty biegać w derbach...
|
Bo oni myslą ze i tak kibice ich kochają
zatracili sie w swojej zajebistości i trwaniu w przekonaniu ze są bozyszczami tłumów.
a jak juz to bylo kiedys napisane
'licze ze kiedys obsluzą mnie w Mc"Donaldzie"
