PowerWiślak123 napisał(a):

|
Nie stosujmy zabrzańskich metod, Górnik skończył ligę niżej po akcji "kibiców". To, że dzisiaj zesrali mecz nie znaczy, że trzeba od razu wprowadzać zwyczaje libijskie gdzie po słabym meczu piłkarzy się inwigiluje i prześladuje. Na trening można iść ale nie w celu stwarzanie opresyjnej sytuacji.
|
Ale oni nie przegrali zwykłego meczu tylko derby! A wcześniej dostali oklep od Legii, Lecha i Levadii. Dość klepania po plecach! Gwiazdorzy wielcy... w dupach im sie od kasy poprzewracało i nawet nie mają ochoty biegać w derbach...