Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 23.11.2009, 19:55
PowerWiślak123 napisał(a):Wyświetl post
Nie stosujmy zabrzańskich metod, Górnik skończył ligę niżej po akcji "kibiców". To, że dzisiaj zesrali mecz nie znaczy, że trzeba od razu wprowadzać zwyczaje libijskie gdzie po słabym meczu piłkarzy się inwigiluje i prześladuje. Na trening można iść ale nie w celu stwarzanie opresyjnej sytuacji.
Ale oni nie przegrali zwykłego meczu tylko derby! A wcześniej dostali oklep od Legii, Lecha i Levadii. Dość klepania po plecach! Gwiazdorzy wielcy... w dupach im sie od kasy poprzewracało i nawet nie mają ochoty biegać w derbach...
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując