bo Jop jest ****a slaby jak nikt w tym zespole, tylko czemu widza to wszyscy tylko nie Maciej

czemu widza wszyscy ze Lobodzinski Diaz czy inny Kirm to jest totalne dno tylko nie Maciej? ****a mlodzi typu Lesczak Burliga pala sie do gry, oni mlodzi by gryzli trawe,zapierdalali ile sil ale nie- lepiej dac Kirma, w koncu to pilkarz Skorzy, lepiej dac Lobodzinskiego bo to przeciez nazwisko i 300tys euro lepiej Diaz bo gdziezby Skorza usunal stalego bywalca ze skladu! Nie ma co starzy graja w dupie maja, a mlodzi ktorzy chca calym sercem zagrac choc raz od poczatku oczywiscie siedza na lawce i wchodza jak dobrze idzie na 5minut.. Gdzie tu logika..