Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)
Offline
#
639
23.11.2009, 19:31
Pozwole sobie zarzucić linkiem do zczuba.pl.
Generalnie oddaje chyba to o co wszystkim chodzi mimo, że dotyczy Anglii.
A w ogóle to "występ" był z gatunku "Kabaret Mumio - chłopaki i dziewczyny co nic nie umio".
sandbender
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sandbender
Znajdź inne posty napisane przez sandbender