Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16595
Stary 23.11.2009, 19:23
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Jop strasznie ch.owo gra. Ale ma szczęście. To nie przez niego straciliśmy dziś czy z Legią gola. Suma sumarum Jop nie zawalił gola więc nie tu jest problem, że przegrywamy. Oczywiście po sezonie wylatuje ale na razie niech gra, lepszy on niż nikt, gdy Głowa jest kontuzjowany. Z Kowalskim nie wiadomo czy nie byłoby gorzej, niech się ogrywa w Piaście.


Jop zwalil gola i Legia i z Cracovią,z Legia mogl zreszta i nastepnego ,bo leżacy Chinyama byl szybszy niz Jop stojacy

ja bym go juz nawet i dzis "wytransferowal" jak najdalej od Wisly

zresztą to jst jakis fenomen.U nas byl takim szarakiem,potem niby ruskie sie po niego zglosily i gral w tym FK Moskwa,trener reprezentacji ze za to ze niby gra w "mocnej" druzynie i silnej lidze rosyjskiej zaczal go powolywac do kadry. i tak zrobiono z niego jakiegos super obronce .

a to byl zwykly przecietniak zawsze i wszędzie , a dzis widzimy ze jest jeszce gorszy...
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując