Ogryzek napisał(a):

Szkolenie młodzieży swoją drogą a bieżące zarządzanie i granie swoją. Jedno drugiego nie wyklucza. Zmiany muszą być stopniowe.
y.
|
Gdzie ja napisałem,że szkolenie młodzieży wyklucza dobrą grę pierwszego zespołu?Przyzwoita gra pierwszego zespołu wg ciebie wyklucza możliwość szkolenia trampkarzy wg zachodnich wzorców?Jeśli tak to ok,ale czemu mi to zarzucasz?
Oczywiście dla ciebie zawodowstwem organizacyjnym jest podpisywanie kontraktów, gigantycznych, z takimi tuzami jak Łobodzińskim Małecki.i wg ciebie nie ma co narzekać,bo lepszych mieć nie będziemy.Fajna teoria. Tylko kto w nią uwierzy?Ty?
Skoro można coś zmienić na lepsze przy takich samych kosztach to czemu tego nie zrobić?Dziecko to zrozumie,średnio rozgarnięte.