|
Przyznam, że jestem w kropce:
- z jednej strony widac w drużynie ociężałośc, brak pomysłu na grę, nieumiejętność realizacji założeń. A przede wszystkim brak formy...
To wszystko przemawia za tym, że winien jest trener, ktory nie potrafa, ustawić, zmobilizować, poprowadzic drużyny.
A więc Skorża out!
- z drugiej strony widac marazm, minimalizm, nonszalancję i lenistwo niektorych piłkarzy (Brożkowie) sodówka i brak podnoszneia swoich umiejętnosci (Małecki), gre na alibi (Pa. Brożek) niehchlujstwo (Łobodzinski, Ćwielong, Jop), brak kreatywności w grze (Jirsak, i... wszyscy Polacy) wyraźną niechęć do uczestniczenia w tych popisach (Kirm, Diaz)
A więc, większośc obecnych etatowców ... do wymiany
W swietle zielonego światła danego Skorzy przez Cupiała po Levadii, w świetle wypowiedzi Skorży, że wiele ogniw drużyny jest do... przewietrzenia, najlepiej w okienku zimowym, w świetle realnego braku jakichkolwiek realnych zmienników dla niewydolnych kopaczy, w świetle braku kontuzjowanych, a istotnych dla Wisły ogniw, jak Sobol, Głowa, Boguski (może tez Garguła, ale on jak na razie nie wypadł ze składu - jeszcze się w nim nie znalazł), optowałbym za opcją B)
Skorża zostaje
Kopacze out
Sprowadzamy kilku piłkarzy w miejsce kopaczy (niestety tu potrzeba politycznej decyzji Cupiała w sprawie dodatkowej kasy, ale jest to niezbędne, nieuniknione, fundamentalne)
- skoro latem mamy grac w Krakowie na Reymonta, (najlepiej w Europie) to eksperymenty z nowym trenerem są bez sensu. A pozostawienie tego składu kopaczy kosztem trenera jest kolejnym krokiem do tyłu. Nawet sprowadzenie Mourinho, Beniteza, Wengera i Hiddinka razem nie uczynią z tych kopaczy drużyny na średnim choćby pooziomie europejskim
Pozostaje pytanie co zrobi Cupiał
edit:
- a i sposób na zwolnienie kilku kopaczy bez konieczności wypłacania im pieniędzy łatwo można znaleźć: wystarcza odpowiednie zapisy w regulaminie pracy, czy regulaminie świadczenia usług (w przypadku kontaktów z działalnościa gospodarczą)
Ostatnio edytowane przez FraMat : 23.11.2009 o godz. 17:42.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|