Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3193
Stary 23.11.2009, 17:35
Acima napisał(a):

Argumenty za pozostaniem Skorży:
1) najlepszy polski trener młodego pokolenia
2) Smuda jest nie do wyciągniecia a po za tym już dwa razy był trenerem Wisły
3) doprowadził kilku graczy do poziomu międzynarodowego (international level) - Małecki, Brożek, Zienczuk itp.
4) zatrudnienie dobrego trenera zagranicznego to duży koszt
5) trener z zagranicy może zajechać gwazdorków
6) Wisła jest na 1szym miejscu w tabeli
7) Czy Urban, Zielinski, Fornalik są lepsi od Skorży?
8) Maciek w dalszym ciągu zbiera doświadczenie, które niedługo zaprocentuje w europejskich pucharach
9) Dopiero w przyszłym roku na nowym stadionie można będzie w pełni ocenić grę drużyny
10) W nastepnym okienku transferowym to Maciek ściągnie sobie odpowiednich piłkarzy do jego taktyki, a nie Łysy.

Argumenty przeciw:
1) Przegrał nieznacznie kilka ważnych meczów
Ad.1 No i ?
Ad.2 A kto chce Smude?
Ad.3 Jesli dla ciebie ich gra to benhauerowskie internaszional lewel to pewnie masz racje, szczegolnie jesli dla Benhauera internaszional lewelem byl Pazdan i Zahorski miedzy innymi..
Ad.4 WARTO za kazdą cene! Jesli brak kasy to sprzedac trzech/dwoch grajkow..
Ad.5 A niech zajeżdza, jak byl Petrescu to tez narzekali ze zostali zajechani a pozniej wybiegali zwyciestwo z Iraklisem az milo bylo patrzec jak zapier**aja przez 120 minut..
Ad.6 Ciesz się póki możesz bo już niedługo..
Ad.7 Urban i Zielinski w tym sezonie pokonali Wisłe, jeśli tak na to patrzec...to może i są.
Ad.8 Pieprzenie
Ad.9 Pieprzenie x2
Ad.10 Następnych Jopów o których za niedługo powie ze sie nie nadaja na gre w Wiśle?

Przegrał nieznacznie kilka ważnych meczów? Po pierwsze co to znaczy nieznacznie? Przegrał i JUŻ. Moze bym się tak nie wkurzał gdyby Wisła grała pięknie, porywająco i z sercem do walki, ale jesli grali jak kaleki bez zęba to mam ochotę ich powystrzelać a Macka powiesić za ja*a na Mariackiej wieży.

Wniosek: Bardzo lubisz Maćka ale do najbystrzejszych nie należysz