|
Mam takie pytanie gdzie ja mogę zgłosić, że jakiś, że lekarz mimo nieumiejętności wyleczenie mnie odmawia wypisania skierowanie na inny zabieg "bo mi zabiorą z funduszu niech kto inny pana leczy". Całe życie człowiek na nich płaci, pierwszy raz (na szczęście!) idę z czymś poważniejszym niż grypa i nie potrafią mnie wyleczyć. Tylko jeden, pożal się Boże, specjalista odsyła mnie do drugiego itd. A jak przychodzi co do czego to i tak muszę iść prywatnie. Mnie na 50 zł stać, zapłacę za ten zabieg, ale dla własnej satysfakcji chciałbym gdzieś zgłosić, że lekarz X nie potrafi mnie wyleczyć i odmawia wypisania skierowania bo mu zabiorą z funduszu czy coś takiego. Jakaś izba lekarska?
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i nad Krakowem zaświeci znów.
O jednym marzę, o jednym wciąż śnię,
Mistrzem będzie Wisełka, na pewno to wiem.
Życie bym dał, za krakowską Wisłę
O jakże bym chciał, by znów była mistrzem
O jakże bym chciał
|