Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3189
Stary 23.11.2009, 17:18
Kopaczom w Polsce trzeba narzucić schematy i tłuc je na treningach do znudzenia. Tak samo wymagać odpowiedniego zagrania w danej sytuacji. Ja tego u Skorży nie widzę. On chyba wychodzi z założenia, ze wystarczy ustawić drużynę w 442 czy 451, a oni sami załatwią resztę. Panie trenerze to nie Premiership, gdzie każdy piłkarz od nastolatka wie dokładnie jak zachować się w boiskowej sytuacji.

Należy tym pustakom pokazać, co w danej sytuacji na boisku zrobić i to ćwiczyć, ćwiczyć, ćwyczyć.

W obliczu tego śmiesznie wygląda jego mobilizacja przy linii. Krzyczy "gramy, gramy!" a piłkarze dalej się włóczą bez ładu i składu. Ale co gramy, jak ich żeś żadnych ofensywnych wariantów nie nauczył
Ostatnio edytowane przez tofik : 23.11.2009 o godz. 17:24.
..