Gordian napisał(a):

|
Alternatywą dla Kowalskiego mógłby być Sedlok, o którym też się mówi w kontekście Wisły. Ciekawy zawodnik, ale jak to w PL bywa, Ruch przyje****ł z ceną z kosmosu, jak tylko się zawodnikowi udało na poziomie zagrać kilka meczów. Więc o Sedloku można zapomnieć.
|
Od kiedy Ruch jest w czołówce na Śląsku panuje taki klimat:
http://czado.blox.pl/2009/11/Chce-mi-sie-smiac.html
Więc o Sadloku zapomnij.