|
Czy my w ogole mamy jakiegos dobrego piłkarza ? Bo tak patrząc: Brożki dno, Piotrk same błędy, Paweł przestał strzelać i w ogóle niewidoczny, przestał nawet asystować, Boguski jako nadzieja piłkarza lalusia, Jirsak malutki słabiutki, raz na ruski rok cos mu sie uda, Cantoro i Diaz drewniaki tysiaclecia, same straty, strzały w kosmos, bezmyslne faule, Sobol stary, Alvarez jest takim średniakiem, choć całkiem bym go nie skreślał, Jop jest najgorszym i najwolniejszym obronca na swiecie, Kirm na cały mecz 2 razy dosrodkuje i spartoli kilka setek, Łobo to każdy wie co nie potrafi, a co potrafi ? Chyba nic. Pawełek i Illie puszczają babole. Cwielong nadaje sie do 2 ligi bo nic nie prezentuje też. Garguła z kontuzja, bez formy, długo bedziemy na niego czekać i nie wiemy czy odzyska dawne umiejetnosci. Kim my mamy grać tak naprawde. Albo ludzie bez formy, albo kontuzjowani, albo starzy. Moze o kims zapomniałem, to juz frustracja.
Głowacki, Marcelo ok. Małecki do oszlifowania charakteru, bo jakos tam sie wybija szybkoscią, bynajmniej to.
|