Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3165
Stary 23.11.2009, 15:40
akurat Pan Dudi ma rację bo Jirsak wczoraj źle nie grał a jeśli nie widziałeś jak walczy to proponuje obejrzeć sobie mecz w TV
Jirsak nie blyszczy bo nie dostaje za duzo pilek to po 1 po 2 obok ma smiesznego Diazka ktory w niczym mu nie pomaga poza tym on nie ejst typowym of pomocnikiem.