Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
luk02
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
12571
23.11.2009, 11:30
Jesli to nie jest partycja z systemem (C
to raczej tak - program Partition Magic
luk02
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do luk02
Znajdź inne posty napisane przez luk02