Temat
:
Skorża byłym menedżerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
HazikKrK
Member
Od: 07.2009
Offline
#
3094
23.11.2009, 01:32
Nie można sie nie zgodzić że era Skorży mineła.
Jeden za wszystkich - Wszyscy za jednego, za swych braci zawsze walcz do upadłego!
HazikKrK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HazikKrK
Znajdź inne posty napisane przez HazikKrK