Kamson napisał(a):

o k***wa Brozek chce sie z czegos jeszce rehabilitowac

? wtopili najwazniejszy mecz,tu juz nie ma z czego sie rehabilitowac panie Brozek
mial juz 3 szanse po Levadii ,Amice i Legii...i juz wystarczy,ja juz tego nie kupuje
naprawde wstyd ze tacy ludzie zakladaja koszulki z Biala Gwiazdą na piersi i hańbią ten klub.