Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#538
Stary 22.11.2009, 23:54
Kamson napisał(a):Wyświetl post
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...rosic_kibicow/



Sory Paweł ale na to już nie liczcie. Pokazaliście, że macie nas w dupie. I vice versa!


o k***wa Brozek chce sie z czegos jeszce rehabilitowac? wtopili najwazniejszy mecz,tu juz nie ma z czego sie rehabilitowac panie Brozek

mial juz 3 szanse po Levadii ,Amice i Legii...i juz wystarczy,ja juz tego nie kupuje

naprawde wstyd ze tacy ludzie zakladaja koszulki z Biala Gwiazdą na piersi i hańbią ten klub.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 22.11.2009 o godz. 23:57.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI