Luu... napisał(a):

|
tylko co w sytuacji kiedy zdobędziemy mistrza (albo miejsce gwarantujace gre w pucharach ) wywalamy trenera i nowy od razu jest rzucany na głęboką wodę ? kolejne szybkie odpadnięcie z pucharów ? jeśli zmiana trenera to teraz w zimie
|
W wypadku gdy zostanie szybkie odpadnięcie z pucharów jest również nieuniknione-a więc nic nie ryzykujemy