Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3037
Stary 22.11.2009, 22:32
Luu... napisał(a):Wyświetl post
tylko co w sytuacji kiedy zdobędziemy mistrza (albo miejsce gwarantujace gre w pucharach ) wywalamy trenera i nowy od razu jest rzucany na głęboką wodę ? kolejne szybkie odpadnięcie z pucharów ? jeśli zmiana trenera to teraz w zimie
W wypadku gdy zostanie szybkie odpadnięcie z pucharów jest również nieuniknione-a więc nic nie ryzykujemy