Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16589
Stary 22.11.2009, 22:21
Jop strasznie ch.owo gra. Ale ma szczęście. To nie przez niego straciliśmy dziś czy z Legią gola. Suma sumarum Jop nie zawalił gola więc nie tu jest problem, że przegrywamy. Oczywiście po sezonie wylatuje ale na razie niech gra, lepszy on niż nikt, gdy Głowa jest kontuzjowany. Z Kowalskim nie wiadomo czy nie byłoby gorzej, niech się ogrywa w Piaście.
Ostatnio edytowane przez -Goral- : 22.11.2009 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując