kamikaze napisał(a):

Jak sobie pomyślę nad tym jakim poparciem cieszy się Skorża to od razu na myśl przychodzi mi Rydzyk
i jego moherowe berety. Co by nie zrobił i tak jest nie do ruszenia.
|
Gdzie to poparcie? Gdzie je widzisz? Walczysz z wiatrakami?
90% to "zwolnić Skorżę"... kilku się przyznało że jednak Skorża - reszta Skorża OUT.
Gdzie to poparcie? Po przegranym meczu?