pysio napisał(a):

Na wzór koniecPZPN.pl zakładam inicjatywę "koniec Skorży".
Pierwszym etapem będzie zebranie 1000 podpisów pod petycją o zwolnienie naszego pseudo trenera, a kolejnym etapem będzie stworzenie koszulek "Koniec Skorża Koniec", które zaprezentujemy na jednym z meczów ekstraklasy w celu wyrażenia swojego niezadowolenia z decyzji M. Skorży...
Rozbijmy to towarzystwo!
Podpisy:
1. Pysio
2. prober
3. tylko_na_kilka_dni
4. Kolumbus
5. Mixu
6. carpenter
7. Yom
8. royalmichael
[edit do 30 postu]
|
Szanowny kolego krytykancie,rusz czasem swoje 4 litery poza komputer i wybierz sie choć na jeden mecz.Czy te 70 km "wierny kibicu" na mecz to dla Ciebie tak dużo,a moze poprostu lepiej posiedziec w kapciach przed tv a pozniej szybko cos bezsensownego napisac na forum.