Temat
:
Kto nowym trenerem?
Wyświetl pojedynczy post
raztaman
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Offline
#
8
22.11.2009, 20:58
the_blues
napisał(a):
ja proponuję tercet Lorens Tajner Wenta
odpowiedź taka jak ten temat.
rotfl.......
raztaman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do raztaman
Znajdź inne posty napisane przez raztaman