pysio napisał(a):

|
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.
|
Za tworzenie nie potrzebnych tematów, możesz o tym rozmawiać i innym temacie. Ja juz pare razy dostałem!