Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 22.11.2009, 20:54
pysio napisał(a):Wyświetl post
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.
Za tworzenie nie potrzebnych tematów, możesz o tym rozmawiać i innym temacie. Ja juz pare razy dostałem!