Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 22.11.2009, 20:51
Wszyscy co płaczą teraz i napierdalają na Skorze nawet na meczu nie byli..opamietajcie sie bo zal mi Was gówno wiecie i piszecie takie pierdoły ze szok.Wisła gra jak gra..nie ma w polsce trenera który jest lepszy od Skorży,nie po to zmieniono strukture funkcjonowania klubu i dano Mu kolejną szanse zeby go wypierdalac po porazce z parchami zza miedzy..ludzie i tak Wisła zdobędzie mistrzostwo..a z tymi piłkarzami w pucharach i tak nic nie bedzie ..tyle..