|
Kopaczom trzeba okazać totalną obojętność, całkowity zwis.
Puste trybuny na kolejnych meczach do odwołania.
Nikogo wokół siatki na boisku treningowym podczas ich towarzyskich spotkań zwanych treningami.
Koniec przywilejów w knajpach.
To ich zaboli, bo przecież oni ubwielbiają takie życie.
I niech nikt nie pisze że na mecze jeździ dopingować Wisłę a nie kopaczy.
Kibicujmy Wiśle ale na meczach koszykarek, siatkarek czy koszykarzy.
Nadkomplet na koszykówce czy siatkówce a puste trybuny podczas występów pseudogwiazdek.
Może to da komuś do myślenia?
I nie dajmy się nabierać na kolejne żałosne tłumaczenia piłkarzyków i ich treneiros
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|