Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 22.11.2009, 20:44
Do "fachowca" który założył ten temat. : Masz oczywiście jakiegoś trenera w zanadrzu , zapewne kompetentnego i taniego. A może sam chcesz Wisełkę trenować ?
po co się bawicie w takie dziecinne przekomarzania. Każdy średnio zorientowany widzi co znaczy i prezentuje polska ppiłka.
Winą Skorży ma być brak kasy na transfery? , a może kompletne matolstwo i indolencja najlepszych polskich piłkarzy. Nakazał im strzelać w słupki i poprzeczki ? , zakazał strzelać w światło bramki z 5 metrów ?
Fakt , poziom "widowiska" wkurza ale trzeba na spokojnie przeczekać słabszy okres a nie rozpieprzać wszystkiego do podstaw. Przerabialiśmy to z 10 razy....
Powód: ortografia
Ostatnio edytowane przez darotsok73 : 22.11.2009 o godz. 20:46.