shympek_AZORY napisał(a):

No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!
100% POPARCIA DLA SKORŻY!
|
Dokładnie, masz jakiś coś z głową chłopie, jesteś przeczulony na punkcie skorży jak żydki na naszym punkcie.. dziwne że nie zauważyłeś że zdobył z nami 2 mistrzostwa. Wiesz sądzę ze prędzej zgromadził byś 1000 podpisów pod petycją do modów o wyjebanie twojego konta bo działasz na nerwach wielu ludziom tutaj...