Wojtas napisał(a):

Powiedzcie mi za co ci "pilkarze" choc napewno ci ludzie nimi nie są biorą take pieniadze 
Na miejscu Cupiala za to co dzis zrobili obciol bym 2/3 pensji a polowe skladu karnie zawiesil do konca rundy.
To co dzis zrobili dysk dyskryminuje tych 11 panow poza Marcelo i ALvarezem do gry w Wisle.
DO konca rundy grac Mlodą druzyną .
|
Alvarez to niech się nauczy dośrodkowywać! takie babole to ja nawet nie sadze

6 dośrodkowań i 6 baboli - 100% precyzja
Jeśli już to wszyscy poza Marcelo, Alvarez też do ME!