Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2986
Stary 22.11.2009, 20:35
d, kapo-trener fajna rzecz.

Ale u Cupiała nie ma konsekwencji w działaniu - a taki trener potrzebowałby co najmniej roku czasu by wszystko poukładać. Pierwszy rok byłby straszny - totalny piach, do tego liczne kontuzje. Więc Cupiał po kilku miesiącach by go zwolnił i znowu zatrudnił Skorżę-bis.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo