Temat
:
koniec Skorży
Wyświetl pojedynczy post
kubus20
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
40
22.11.2009, 20:29
Zgadzam sie! Skorża out! Gwiazdki out!
Tylko ciekawe czemu najlepszy w drużynie Cantoro na ławce siedzi? eh;/
kubus20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubus20
Znajdź inne posty napisane przez kubus20