Wyświetl pojedynczy post
wiślak1992
Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 22.11.2009, 20:24
co za idiota założył ten temat ! Popatrz na to co Skorża osiągnął z Wisłą ! To jest wina piłkarzy i nikogo więcej! Polska piłka nigdy nic nie osiągnie jak będą zmiany trenorów jak rękawiczki! Popatrz na polityke piłkarską w Anglii. Wenger jest w Arsenalu ponad 20 lat Ferguson jeszcze więcej. Tam jak coś nie wychodzi to winę ponoszą piłkarze a nie trenerzy. 1906 % poparcia dla MACIEJA SKORŻY! tyle w temacie i proponuję usunięcie tego tematu