Wyświetl pojedynczy post
the_blues
Member
 
 
Od: 04.2007
Skąd: Stamford Bridge

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 22.11.2009, 20:07
nie wiem co Jop robił na boisku, z taką grą to chłopcy z ME robiliby go jak dziecko. sam poczatek meczu, nie przeciąć lekkiego podania do Matusiaka..

czemu zawodnicy wykazali tak mało chęci zwycięstwa? miałem wrażenie że po stracie gola pogodzili sie z porażką. po starcie gola oczekuję wjazdu na bramkę, gryzienia trawy i palenia butów celem strzelenia gola. szkoda ze tego nie było

jestem zły na piłkarzy, bo wisła w sercu jest i porazka boli. odpowiedni ludzie muszą ze soba porozmawiać, zastanowić się co dalej. jakieś zmiany zajść muszą. nie wieszam kotów na trenerze bo i tak to nic nie da a i tak nie zazdroszczę mu tej sytuacji.
Blue is the colour, football is the game...

Stamford Bridge
Fulham Road
London SW6 1HS
Wielka Brytania