Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#389
Stary 22.11.2009, 20:07
PabloTS napisał(a):Wyświetl post
a ja jako kibic Wisełki od 42 lat mam w DUPIE ich przeprosiny,mam w DUPIE załosne i pod publiczke nastepne tłumaczenie sie P.Skorzy,
Jako kibic z czterdziesto jedno letnim starzem w calosci Cie popieram !