Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Denethor
Senior Member
Od: 08.2004
Offline
#
389
22.11.2009, 20:07
PabloTS
napisał(a):
a ja jako kibic Wisełki od 42 lat mam w DUPIE ich przeprosiny,mam w DUPIE załosne i pod publiczke nastepne tłumaczenie sie P.Skorzy,
Jako kibic z czterdziesto jedno letnim starzem w calosci Cie popieram !
Denethor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Denethor
Znajdź inne posty napisane przez Denethor