Temat
:
koniec Skorży
Wyświetl pojedynczy post
elomike
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
29
22.11.2009, 20:02
****a, jak można z pejsami przegrać... Powypierdalać JOPA DIAZA MAŁECKIEGO i ŁOBODZIŃSKIEGO. Bez tych gwiazdek byśmy wygrali. Taka moja opinia. Co do Skorży, to już sam nie wiem.
elomike
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elomike
Znajdź inne posty napisane przez elomike