|
Kiedy ostatni raz Cracovia wygrała z Wisłą, zgadnijcie co się stało? Wylądowaliśmy w drugiej lidze. Z taką grą możemy oczekiwać powtórki. Wszystkie ważne mecze przegrywamy, miałem kredyt zaufania do Skorży, ale po tym co widzę zaczynam tęsknić za trenerem typu Petrescu, który by dał popalić tym gwiazdką na treningach.
Mówicie, a co zrobicie jak Skorżę wywalicie? Nic, po prostu będzie tylko lepiej...
|