Wyświetl pojedynczy post
madenn
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2973
Stary 22.11.2009, 19:59
moim zdaniem to koniec Skorży w Wiśle

jestem rozgoryczony po tej porazce i nie wiem czy to dobre posuniecie ale kolejny wazny mecz i nietylko nie ma zwycięstwa , ale jest kolejna porażka...
znając Cupiała jest to już przesadzone