koyoot napisał(a):

|
Byl tu pewien Rumun, Petrescu sie nazywal i nic nie wskoral. Wrecz przeciwnie.
|
Pamiętaj że to nasze gwiazdy płakały nad jego morderczymi treningami że niedawali rady, Petrescu mógł z 5 wysłać do rezerw i pokazać kto ma tu władze, jednak Cupiał bał się stracić gwiazdki i pozbył się trenera... a tera on się śmieje grając w CL...