Wyświetl pojedynczy post
wislak1986
Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#368
Stary 22.11.2009, 19:55
Jak to jest Teoretycznie najsilniejszy skład w słabej lidze..co nie zmienia faktu, że najsilniejszy. Różnica klas jeśli chodzi o umiejętności piłkarskie w stosunku do drużyny, z którą dzisiaj graliśmy, a której nazwa nie przejdzie mi przez klawiaturę.

Mówi się o braku tzw. liderów typu Sobol czy Głowa- no i co z tego, piłkarze powinni się sami na boisku motywować. Abstrahując od całej emocjonalnej otoczki to jest ich zawód. Obowiązkowe zajęcia z psychologiem dla każdego zawodnika. Ze Skorży dobrego motywatora się już nie zrobi... Janasa jakoś nie widzę na pozycji gościa, który krzyczy na zawodników.

Jak napisałem w temacie o Skorży...widziałbym na stanowisku trenera Miodraga Jesica, którry ponoć był już do Wisły kiedyś przymierzany lub Ceesa Loka.

Pana Maćka dni są już chyba policzone.
"I can accept failure, but I can't accept not trying"- M.J.