kadziolek1906 napisał(a):

|
Z pustego to i Salomon nie naleje ....
|
Skorża nie jest Salomonem...
Piłkarzy mamy takich, że potrafią grać... tylko dobrego trenera nam trzeba który krzyknie i bedzie miał autorytet!! Dobry trener z zachodu to raz... dwa to to żeby dokupić kilku sensownych zawodników a w pierwszej kolejności z klubu sprzedać Diaza!! ktory od początku rundy kopie się po czole!!
Panu Maciejowi Skorży dziekujemy za 2 mistrzostwa ale to tyle... bo za jego kadencji Wisła gra bardzo zachowawczo... nie maja stylu w ktorym grywali dawniej... graja 2 defensywnymi pomocnikami choć są Mistrzami Polski... to wszystko nie jest sposób na sukcesy!! No i chyba brak priorytetu u zawodników!!