|
"Każdy to powie, CRACOVIA rządzi w Krakowie" Zasłużone śpiewy piłkarzy Pasów po meczu bo byli lepsi i kropka.
W sumie nasza drużyna traktorzystów jest już tak skompromitowana, że to dzisiejsze niewiele zmienia...
Mam takie marzenie, że to był ostatni mecz Skorży... no ale cóż to tylko marzenie...
|