Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#364
Stary 22.11.2009, 19:50
"Każdy to powie, CRACOVIA rządzi w Krakowie" Zasłużone śpiewy piłkarzy Pasów po meczu bo byli lepsi i kropka.

W sumie nasza drużyna traktorzystów jest już tak skompromitowana, że to dzisiejsze niewiele zmienia...

Mam takie marzenie, że to był ostatni mecz Skorży... no ale cóż to tylko marzenie...