Temat
:
koniec Skorży
Wyświetl pojedynczy post
qowalski
Member
Od: 03.2008
Skąd: Jasienica
Offline
#
17
22.11.2009, 19:41
100% poparcia dla Skorży!
Jak kolega wyżej, problem jest w zawodnikach.
qowalski
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do qowalski
Znajdź inne posty napisane przez qowalski