Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 22.11.2009, 19:36
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.