Temat
:
koniec Skorży
Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
Od: 11.2002
Offline
#
15
22.11.2009, 19:36
nie wiem za co miałbym niby dostać bana, za założenie tematu w którym nikogo nie obrażam w sposób wulgarny tylko proszę o opinie innych kibiców Wisły - którzy tak samo jak ja są już zmęczeni Maciejem "liga będzie ciekawsza" Skorżą.
pysio
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez pysio