Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2965
Stary 22.11.2009, 19:35
Przegrywamy wszystko co ważne. Zarówno na krajowym podwórku jak i w Europie. Począwszy od Tallina po Londyn. W dupie mam takie tłumaczenie że w kraju nie ma lepszego kandydata na to stanowisko. W dupie mam wygrane nad Piastem i Polonią Bytomską. Co to za piłkarze którzy dreptają po boisku bez ambicji? Co to za trener który nie ma jaj. . .

SKORŻA R.I.P.

Z podziękowaniem za dwa tytuły Mistrza Polski.