Temat
:
koniec Skorży
Wyświetl pojedynczy post
L U Z N Y
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: z mojego pokoju....
Offline
#
11
22.11.2009, 19:28
pysio udław się
100 % POPARCIA DLA SKORŻY
PS. W*****Ć WSZYSTKIE GWIAZDKI ZE SKŁADU!!!!
Ostatnio edytowane przez L U Z N Y : 22.11.2009 o godz. 19:31.
L U Z N Y
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do L U Z N Y
Znajdź inne posty napisane przez L U Z N Y