|
No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!
100% POPARCIA DLA SKORŻY!
Jesteśmy Dumą Tego Miasta! A w Naszych Sercach Biała Gwiazda!
WISŁA KRAKÓW AZORY
|