Wyświetl pojedynczy post
shympek_AZORY
Junior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków Miasto Wisły Królowej Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.11.2009, 19:26
No tak przecież to nie Skorża dał nam 2 mistrzostwa z rzędu, to nie on potrafił zbudować w zeszłej rundzie skład z niczego i zdobyć drugi raz mistrzostwo. Problem jest z piłkarzami, a nie z trenerem. Chyba, że szanowny Pan Pysio uważa, że najlepsze dla drużyny jest zmienianie trenera co pół roku, rok... Gratuluje!

100% POPARCIA DLA SKORŻY!
Jesteśmy Dumą Tego Miasta! A w Naszych Sercach Biała Gwiazda!
WISŁA KRAKÓW AZORY